See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Milanówek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Milanówek. Dane dotyczące gminy: - Powierzchnia miasta Milanówek wynosi 13,4 km2; - Długość dróg na terenie miasta Milanówka – ok 115 km; Liczba mieszkańców zameldowanych na stale na terenie Gminy Milanówek wynosi 15398 osób (stan na dzień 31.12.2022 r. – pobyt stały). - Liczba budynków mieszkalnych (jednorodzinnych i wielorodzinnych) – 4405 sztuk; - Ilości osób zgłoszonych w zabudowie jednorodzinnej – 10809 osób - Ilości osób zgłoszonych w zabudowie wielorodzinnej – 3318 osób Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 7 do SWZ (SOPZ), a szczegółowe warunki w Projektowanych postanowieniach umowy, zwana dalej „PPU”.
Interne Kennung: ZP.271.2.12.2023.AS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Milanówek. 2. Wykonawca jest zobowiązany realizować przedmiot zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (ustawy, rozporządzenia, uchwały) mającymi zastosowanie do realizacji niniejszego zamówienia. 3. Usługa odbierania odpadów komunalnych (opróżnianie pojemników z odpadów komunalnych i transport tych odpadów do miejsc ich zagospodarowania) obejmuje wszystkie nieruchomości zamieszkałe, położone na terenie miasta Milanówka. Usługa ta nie obejmuje nieruchomości niezamieszkałych, w tym również lokali niezamieszkałych w budynkach wielolokalowych, w których znajdują się również lokale zamieszkałe. 4. Odbiór odpadów należy prowadzić w sposób prowadzący do osiągania odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazanych na składowisko. 5. Usługa odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie miasta Milanówka obejmuje wszystkie wytworzone w gospodarstwie domowym następujące rodzaje odpadów komunalnych (z szacunkową ilością): a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (wraz z popiołem) – 6900,00 Mg; b) papier i tektura - 530 Mg; c) tworzywa sztuczne*; d) metale*; e) opakowania wielomateriałowe*; f) szkło – 830 Mg; g) bioodpady - 5200 Mg; h) przeterminowane leki i chemikalia– 5 Mg; i) odpady niebezpieczne – 3 Mg, j) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek – 0,2 Mg k) zużyte baterie i akumulatory – 0,08 Mg; l) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - 34,0 Mg, m) meble i inne odpady wielkogabarytowe – 740,0 Mg, n) odpady budowlane i rozbiórkowe - 80,0 Mg, o) zużyte opony - 60,0 Mg, p) odpady tekstyliów i odzieży – 1,0 Mg * tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe (zmieszane odpady opakowaniowe) – ilość odpadów łącznie: 1500,00 Mg. Pełen zakres usług oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z warunkami technicznymi wykonania usługi przedstawiony jest w SOPZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen