See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ODCZYNNIKÓW ORAZ AKCESORIÓW, WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników oraz akcesoriów, wraz z dzierżawą analizatora. 2. Przez dostawę odczynników dla laboratorium medycznego z najmem analizatora Zamawiający rozumie cykliczną dostawę odczynników do badań laboratoryjnych w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego oraz oddanie do użytkowania Zamawiającemu przez Wykonawcę odpowiedniego analizatora w okresie trwania umowy. W/w analizator winien być dostarczony do siedziby Zamawiającego w terminie do dnia 29.12.2025r. Parametry graniczne analizatora Zamawiający określił w załączniku nr 3b do SWZ. 3. Zamawiający informuje, iż ilości asortymentu stanowiącego przedmiot zamówienia określone w załączniku nr 3 do SWZ są wartościami szacunkowymi, służącymi do prawidłowego skalkulowania ceny oferty, porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Ilości zamawianego asortymentu, w ramach realizacji umowy może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu, w poszczególnych pozycjach o 20 % (słownie: dwadzieścia procent), w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, z zastrzeżeniem, iż wartość oferty wybranego Wykonawcy nie zostanie przekroczona. 4. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta będzie spełniała wymagania określone w SWZ oraz zostanie uznana za najkorzystniejszą tj. otrzyma największą ilość punktów w oparciu o podane kryteria oceny, a jej wybór zostanie zatwierdzony przez Dyrektora SPZOZ w Międzychodzie. 5. Pakiet musi być oferowany w całości, brak którejkolwiek pozycji spowoduje odrzucenie oferty jako niekompletnej. 6. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3, 3a, 3b do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 662432-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 Pakiet 1
Interne Kennung: Część 1 Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien