862907-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – ZŠ Na Kocínce - výstavba nového objektu - projektová a inženýrská činnost
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZŠ Na Kocínce - výstavba nového objektu - projektová a inženýrská činnost
BeschreibungProjektová a inženýrská činnost.
Interne KennungVZ/11/2021
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUzavření Dodatku č. 2 ke Smlouvě o dílo č. VZ/11/2021. Předmět Dodatku č. 2 je rozšíření předmětu díla dle Smlouvy o projekční a rozpočtářské práce související s zpracováním aktualizace projektové dokumentace zahrnující zpracování projektu dodávky nezabudovaného nábytku a interiérových prvků v objektu ZŠ: https://smlouvy.gov.cz/smlouva/35923577