See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De verlenging en aankoop van IntelliJ IDEA Ultimate-licenties of een gelijkwaardige softwareoplossing
Beschreibung: De huidige opdracht heeft als voorwerp de verlenging en aankoop van IntelliJ IDEA Ultimate-licenties of een gelijkwaardige softwareoplossing. IntelliJ IDEA Ultimate is een geïntegreerde ontwikkelomgeving die unieke en geavanceerde functies biedt. Deze tool wordt erkend als een standaard in Java-ontwikkeling.
Interne Kennung: SL/DA/2025/007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: De verlenging en aankoop van IntelliJ IDEA Ultimate-licenties of een gelijkwaardige softwareoplossing - 1
Interne Kennung: 1