See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej na podstawie pracy konkursowej w konkursie realizacyjnym na opracowanie koncepcji architektonicznej modernizacji i rozbudowy budynku KW PSP w Toruniu
Beschreibung: W związku z wnioskiem Wykonawcy , z uwagi na wystąpienie niezawinionych przez Wykonawcę okoliczności powodujących brak możliwości dotrzymania terminów wykonywania kolejnych etapów przedmiotu umowy, strony zawarły aneks umowy w zakresie terminów, podziału na etapy zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 4 Pzp
Interne Kennung: WT.2370.26.2022
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa w sprawie zamówienia publicznego na wykonanie prac projektowych i nadzór autorski
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej na podstawie pracy konkursowej w konkursie realizacyjnym na opracowanie koncepcji architektonicznej modernizacji i rozbudowy budynku KW PSP w Toruniu
Interne Kennung: 202209-2023