2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten 2026 e.v.
Beschreibung: De gemeente Peel en Maas wil d.m.v. deze aanbesteding komen tot een overeenkomst met één contractpartner, die binnen de eisen en wensen die zijn beschreven in de aanbestedingsdocumenten. accountantsdiensten aan de gemeente Peel en Maas kan verlenen. De gevraagde accountantsdiensten omvatten: - het verstrekken van een accountantsoordeel bij de jaarrekening van de gemeente met betrekking tot de getrouwheid; - het uitvoeren van de natuurlijke adviesfunctie en verlenen van bestuurlijke ondersteuning; - optioneel aanvullende werkzaamheden, bijvoorbeeld het verstrekken van specifieke deelverklaringen. De overeenkomst is resultaatgericht en kent per boekjaar een vaste prijs voor het bereiken van de omschreven resultaten (dit onafhankelijk van de noodzakelijke inzet door opdrachtnemer De overeenkomst betreft de controle van de boekjaren 2026 en 2027 met de mogelijkheid tot verlenging met nog 3 boekjaren (2028, 2029 en 2030).
Interne Kennung: 3306508
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision, 79212500 Buchhaltungsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan verlengd worden met nog 3 boekjaren (2028, 2029 en 2030). (De initiële opdracht omvat de controle van de boekjaren 2026 en 2027)