See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1 stk. chassis og påbygning (mobilsugeenhed) til tømning af mobilsugetanke
Beschreibung: Anskaffelse af 1 stk. mobilsugebil bestående af chassis og påbygning (vakuumsugeenhed) til tømning af mobilsugetanke Chassis: 8*2 trippel langt chassis, 450-500 HK Påbygning: 15-17 m3 med sugeanlæg (sugearm, vakuumaggregat, styresystem m.v.)
Vorherige Bekanntmachung: 00151328-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144512 Müllverdichtungsfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Se nærmere detaljer i kravspecifikationerne for hhv. chassis og påbygning.