2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoormeubilair
Beschreibung: De gemeente Zwolle is Opdrachtgever en wenst een Raamovereenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer, met als doel het onderhouden en leveren van meubilair en services die primair via refurbish en reparatie worden verkregen, teneinde de milieubelasting te verminderen ten opzichte van nieuw inkopen en bij te dragen aan een circulaire toeleveringsketen. Daarbij streven we naar partnerschap. Hieronder verstaan we het (indien nodig) gezamenlijk verdiepen in de organisatie, meedenken en adviseren over eventuele vraagstukken. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is € 7.819.500,- over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Zwolle is Opdrachtgever en wenst een Raamovereenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer, met als doel het onderhouden en leveren van meubilair en services die primair via refurbish, reparatie en remanufacturing worden verkregen, teneinde de milieubelasting te verminderen ten opzichte van nieuw inkopen en bij te dragen aan een circulaire toeleveringsketen. Daarbij streven we naar partnerschap. Hieronder verstaan we het (indien nodig) gezamenlijk verdiepen in de organisatie, meedenken en adviseren over eventuele vraagstukken. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is € 7.819.500,- over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende Dienst heeft de optie de Raamovereenkomst driemaal met twee jaar te verlengen.