2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veřejné prostranství v obci Kolšov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „Veřejné prostranství v obci Kolšov“ je výstavba a úprava veřejného prostranství (náves z mlatu, dětské a workoutové hřiště, parkoviště u hřiště a parkoviště u autobusové zastávky) se začleněním prvků zelené infrastruktury, zahrnující stavební a zemní práce, realizaci propustných povrchů a nosných konstrukčních vrstev, úpravu dopravních ploch a výsadbu zeleně. Nebude realizováno: SO 01 Objekt klubovny, SO 4 Splašková kanalizace a z objektu SO 03 Sportovní povrchy a zařízení nebude realizováno víceúčelové hřiště a atletická dráha. Z některých objektů bude realizována jen část plnění. Přesný rozsah a specifikace předmětu plnění jsou uvedeny v Příloze č. 4 - Výkaz výměr (závazný dokument), který je pro účastníky zadávacího řízení závazným podkladem pro zpracování nabídky. Více viz zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45212172 Bau von Freizeitheimen, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze, 45212100 Freizeiteinrichtungen, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „Veřejné prostranství v obci Kolšov“ je výstavba a úprava veřejného prostranství (náves z mlatu, dětské a workoutové hřiště, parkoviště u hřiště a parkoviště u autobusové zastávky) se začleněním prvků zelené infrastruktury, zahrnující stavební a zemní práce, realizaci propustných povrchů a nosných konstrukčních vrstev, úpravu dopravních ploch a výsadbu zeleně. Nebude realizováno: SO 01 Objekt klubovny, SO 4 Splašková kanalizace a z objektu SO 03 Sportovní povrchy a zařízení nebude realizováno víceúčelové hřiště a atletická dráha. Z některých objektů bude realizována jen část plnění. Přesný rozsah a specifikace předmětu plnění jsou uvedeny v Příloze č. 4 - Výkaz výměr (závazný dokument), který je pro účastníky zadávacího řízení závazným podkladem pro zpracování nabídky. Více viz zadávacídokumentace.
Interne Kennung: 02.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212172 Bau von Freizeitheimen, 45212100 Freizeiteinrichtungen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege