See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie gospodarki komunalnej na terenie Gminy Miasta Tarnowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie gospodarki komunalnej na terenie Gminy Miasta Tarnowa. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) utrzymanie i eksploatacja instalacji do mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych, w tym przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych pochodzących z terenu miasta Tarnowa (szacowana ilość przetworzonych odpadów: 145 500 Mg), 2) zagospodarowanie, wytworzonych na terenie miasta Tarnowa, następujących frakcji odpadów komunalnych zebranych w sposób selektywny: papier, szkło, metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe (szacowana ilość przetworzonych odpadów: 37 100 Mg), 3) utrzymanie i eksploatacja instalacji do przetwarzania bioodpadów selektywnie zebranych, w tym przetwarzanie bioodpadów pochodzących z terenu miasta Tarnowa (szacowana ilość przetworzonych odpadów: 80 200 Mg), 4) zagospodarowanie wielkogabarytowych odpadów komunalnych pochodzących z terenu miasta Tarnowa (szacowana ilość przetworzonych odpadów: 34 000 Mg), 5) prowadzenie punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie miasta Tarnowa. Szczegółowe zasady realizacji usług zawarte są w załączniku nr 3 do Projektowanych Postanowień Umowy, stanowiących załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Interne Kennung: WGO-RGK.271.18.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001