See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TauSCALE
Beschreibung: De opdracht betreft de aankoop van infrastructuur voor multifoton, superscherpe, supergevoelige en tijdsgeresolveerde confocale microscopie , inclusief installatie en onderhoud.
Interne Kennung: PPP0FG-966/5800/2025-073
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-073_1