86373-2025 - Ergebnis
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Opracowanie koncepcji rozwiązań projektowych mających na celu zabezpieczenie przeciwpowodziowe na obszarze ZZ Przemyśl
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie koncepcji rozwiązań projektowych mających na celu zabezpieczenie przeciwpowodziowe na obszarze ZZ Przemyśl
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji rozwiązań projektowych mających na celu zabezpieczenie przeciwpowodziowe na obszarze ZZ Przemyśl w podziale na 2 części: Część 1 - Zabezpieczenie przeciwpowodziowe terenu miasta Przemyśla poprzez budowę: obwałowań, bulwarów, murów oporowych i zbiorników retencyjnych - koncepcja, dokumentacja techniczna. Część 2 - Koncepcja zabezpieczenia przeciwpowodziowego w zlewni potoku Stupnica, gmina Bircza, poprzez kompleksową realizację działań w zakresie odcinkowego: kształtowania przekroju podłużnego i poprzecznego koryta potoku, budowy obwałowań, budowy murów oporowych, budowy zbiorników wodnych - koncepcja, dokumentacja techniczna.
Vorherige Bekanntmachung491789-2023
Interne KennungRZ.ROZ.2710.59.2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
TitelZabezpieczenie przeciwpowodziowe terenu miasta Przemyśla poprzez budowę: obwałowań, bulwarów, murów oporowych i zbiorników retencyjnych - koncepcja, dokumentacja techniczna
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie koncepcji rozwiązań projektowych stanowiącej pierwszy etap prac przedprojektowych. W ramach koncepcji wykonana zostanie m.in. wstępna analiza możliwości ochrony miasta Przemyśla przed powodzią poprzez wykonanie działań z zakresu biernej i czynnej ochrony przeciwpowodziowej. Działania te powinny uwzględniać m.in. wykonanie zbiorników przeciwpowodziowych powyżej miasta, zlokalizowanych na dopływach m.in. Olszanka, Stupnica, Jawornik, Kamionka, Łętowianka budowy obwałowań, murów oporowych. Koncepcja będzie stanowić podstawę do zlecenia w dalszej kolejności projektów budowlanych konkretnych zadań inwestycyjnych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71352000 Untergrunduntersuchungen, 71354000 Kartografiedienste, 71355000 Vermessungsarbeiten, 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau
LosLOT-0002
TitelKoncepcja zabezpieczenia p.powodziowego w zlewni potoku Stupnica, gm. Bircza
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie koncepcji rozwiązań projektowych stanowiącej pierwszy etap prac przedprojektowych. W ramach koncepcji wykonana zostanie m.in. wstępna analiza możliwości ochrony gminy Bircza, przed powodzią poprzez wykonanie działań z zakresu biernej i czynnej ochrony przeciwpowodziowej. Przedsięwzięcia te powinny uwzględniać kompleksową realizację działań w zakresie odcinkowego: kształtowania przekroju podłużnego i poprzecznego koryta potoku, budowy obwałowań, budowy murów oporowych, budowy zbiorników wodnych Koncepcja będzie stanowić podstawę do zlecenia w dalszej kolejności projektów budowlanych konkretnych zadań inwestycyjnych. Opracowaniem objęta jest zlewnia potoku Stupnica.