863734-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Werkbedrijf Lucrato
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Werkbedrijf Lucrato
BeschreibungHet betreft een brandverzekering (Uitgebreide gevaren) t.b.v. Werkbedrijf Lucrato. .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandverzekering t.b.v. Werkbedrijf Lucrato
BeschreibungHet betreft een brandverzekering op basis van Uitgebreide gevaren. .
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar met daarna een stilzwijgende verlenging telkens een termijn van 12 maanden. De maximale looptijd bedraagt 10 jaar.