See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering van veldwerk op de Biochim-site in Machelen
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht is de uitvoering van veldwerk en analyses ter hoogte van de voormalige Biochimsite in Machelen, gelegen aan het kruispunt van de Kerklaan en de Rittwegerlaan. Dit veldwerk gebeurt in het kader van de uitvoering van de opmaak van een BBO en mogelijk de voorbereiding of opvolging van de bodemsanering. De opmaak van het BBO en voorbereiding van de bodemsanering gebeurt in het kader van een ander bestek.
Interne Kennung: 16173 - BN2506003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 16173 - BN2506003 - 1
Interne Kennung: 1