2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop, plaatsing en indienststelling van 4 hydraulische persen voor wielstellen voor treinen- 2 voor werkplaats Mechelen en 2 voor werkplaats Salzinnes.
Beschreibung: Aankoop, plaatsing en indienststelling van 4 hydraulische persen voor wielstellen voor treinen- 2 voor werkplaats Mechelen en 2 voor werkplaats Salzinnes.
Interne Kennung: CS4/0005183776
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42636100 Hydraulische Pressen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CS4/0005183776 - 1
Interne Kennung: 1