863917-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungs- und Hygienedienste – Świadczenie usługi utrzymania czystości i stanu sanitarno - higienicznego oraz transportu odpadów medycznych i komunalnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi utrzymania czystości i stanu sanitarno - higienicznego oraz transportu odpadów medycznych i komunalnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości oraz prawidłowego stanu sanitarno-higienicznego oraz transportu odpadów komunalnych i medycznych świadczona dla Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określono w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy