86395-2025 - Ergebnis
Polen – Personenkraftwagen – Zakup nowych oraz odkupienie dotychczas użytkowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu samochodów osobowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowych oraz odkupienie dotychczas użytkowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu samochodów osobowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowych samochodów w podziale na 2 części: - Część 1 obejmuje : Dostawę 30 sztuk fabrycznie nowych samochodów przystosowanych do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kategorii „B” oraz spełniających wymogi określone dla pojazdów przystosowanych dla szkolenia i egzaminowania, w szczególności wymienione w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U. z 2024. poz. 502) oraz 1 szt. samochodu służącego do celów służbowych. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do odkupienia dotychczas użytkowanych przez WORD w Radomiu samochodów osobowych Hyundai i20 w ilości 29 sztuk i jednej sztuki samochodu służbowego Hyundai i30 po cenach według wyceny rzeczoznawcy dokonanej w miesiącu maju 2025r Szczegółowy opis nowych samochodów stanowi załącznik nr 1 wraz z załącznikiem A, A1 i B do umowy. - Część 2 obejmuje Dostawę 1 sztuki fabrycznie nowego samochodu typu bus przystosowanego do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kategorii „B + E” oraz spełniającego wymogi określone dla pojazdów przystosowanych dla szkolenia i egzaminowania, w szczególności wymienione w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do odbioru dotychczas użytkowanego przez WORD w Radomiu samochodu typu bus marki Fiat Scudo w ilości 1 sztuka po cenie według wyceny rzeczoznawcy dokonanej w miesiącu maju 2025r. Szczegółowy opis nowego samochodu stanowi w załącznik nr 2 wraz z załącznikiem nr C do umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 768093-2024
Interne Kennung: DR-3060-2/2004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115300 Transportfahrzeuge, gebraucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 30 sztuk fabrycznie nowych samochodów przystosowanych do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kategorii „B” oraz spełniających wymogi określone dla pojazdów przystosowanych dla szkolenia i egzaminowania, w szczególności wymienione w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U. z 2024. poz. 502) oraz 1 szt. samochodu służącego do celów służbowych. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do odkupienia dotychczas użytkowanych przez WORD w Radomiu samochodów osobowych Hyundai i20 w ilości 29 sztuk i jednej sztuki samochodu służbowego Hyundai i30 po cenach według wyceny rzeczoznawcy dokonanej w miesiącu maju 2025r. Szczegółowy opis nowych samochodów stanowi załącznik nr 1 wraz z załącznikiem A, A1 i B do umowy
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego samochodu typu bus przystosowanego do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kategorii „B + E” oraz spełniającego wymogi określone dla pojazdów przystosowanych dla szkolenia i egzaminowania, w szczególności wymienione w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do odbioru dotychczas użytkowanego przez WORD w Radomiu samochodu typu bus marki Fiat Scudo w ilości 1 sztuka po cenie według wyceny rzeczoznawcy dokonanej w miesiącu maju 2025r. Szczegółowy opis nowego samochodu stanowi w załącznik nr 2 wraz z załącznikiem nr C do umowy.
Interne Kennung: Część 2