2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inrichten van een waterstoflabo - Mededingingsprocedure met onderhandeling
Beschreibung: Dit is een gemengde opdracht bestaande uit 4 percelen. Perceel 1 is een opdracht voor de levering van een skid voor waterstofcompressie. Perceel 2 is een opdracht voor werken om een waterstofinstallatie te leveren, te installeren en in gebruik te nemen ter plekke. Perceel 3 is een opdracht voor werken om een gebouw te voorzien van het leidingwerk en de instrumentatie voor waterstofafnemers. Perceel 4 is een opdracht voor werken om het geheel te voorzien van een controle - en veiligheidssysteem waarin de overige loten geïntegreerd worden.
Interne Kennung: 2512-RPZ-LLDM-S2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2512-RPZ-LLDM-S2-L1
Beschreibung: Perceel 1 van deze opdracht bestaat uit het leveren van een “skid” die nat waterstofgas droogt en comprimeert van een ingangsdruk van 0,3 tot 0,5 barg naar 30 barg.
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: 2512-RPZ-LLDM-S2-L2
Beschreibung: Perceel 2 van deze opdracht bestaat uit het leveren, installeren en nadien in gebruik nemen van een waterstofinstallatie.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: 2512-RPZ-LLDM-S2-L3
Beschreibung: Perceel 3 van deze opdracht betreft het installeren van het leidingwerk voor waterstofgas vanuit een ontspanner met een uitgangsdruk van 8 bar naar 4 verschillende waterstofgasafnemers toe. De opdracht omvat eveneens de voorziening van de instrumentatie in dit leidingwerk.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2512-RPZ-LLDM-S2-L4
Beschreibung: Perceel 4 van deze opdracht bestaat uit het leveren, het installeren en het configureren van een controle – en veiligheidssysteem voor een waterstoflabo.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen