2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkanych położonych na terenie gminy Mirzec w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2027r
Beschreibung: Zamawiający jest zobowiązany do wykonania zadań w ramach gospodarki odpadami. Zamówienie obejmuje „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkanych położonych na terenie gminy Mirzec w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027r.” Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Mirzec w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027r. zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025r. poz. 733) wg szacunkowej ilości 3540,50 Mg
Vorherige Bekanntmachung: 682717-2025
Interne Kennung: GK.I.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Mirzec w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027r. zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025r. poz. 733) wg szacunkowej ilości 3540,50 Mg
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji