2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met betrekking tot een geïntegreerde end-to-end oplossing voor de hele handhavingsketen door middel van (ANPR) camera’s
Beschreibung: Deze opdracht moet leiden tot een niet-exclusieve raamovereenkomst en aankoopcentrale met één leverancier voor het leveren en plaatsen van een (ANPR)camera infrastructuur en de daarmee gepaard gaande cloud gebaseerde softwareoplossing voor de vaststelling van inbreuken en de correcte opvolging en behandeling van resulterende (GAS)boetes, inclusief invordering. De opdrachtnemer voorziet rond de handhavingsoplossingen een volledig dienstenpakket. Dit omvat behalve installatie en configuratie, ook de integratie van de oplossingen met bestaande systemen en de nodige diensten om de goede werking van de oplossing verzekeren zoals opleiding, monitoring van de infrastructuur en oplossing, hosting van de oplossing(en), onderhouds-en supportdiensten, evenals, waar nodig, advies rond de inzet van de geselecteerde oplossing. Deze opdracht is een gemengde opdracht. De levering van de specifieke hard- en softwarecomponenten van de verschillende handhavingstoepassingen vormt de leveringscomponent van de opdracht. Het beheer en hosting, inclusief de monitoring van de infrastructuur en oplossingen en de bijhorende onderhouds-en supportdiensten evenals de integratie van de oplossingen in grotere gehelen en het bijbehorend maatwerk en adviserende diensten, vormen in belangrijke mate de dienstencomponent.
Interne Kennung: CSMRTHAN25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CSMRTHAN25 - 1
Interne Kennung: 1