2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS - Tijdelijke inhuur projectorganisatie (ver)nieuwbouwprojecten
Beschreibung: Het Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) heeft als doel om de Stichting Koninklijke Defensiemusea (SKD) in staat te stellen om tijdig, efficiënt en rechtmatig tijdelijke capaciteit te verwerven voor de realisatie van de (ver)nieuwbouwprojecten binnen de organisatie. Met het DAS creëert SKD een flexibel en transparant instrument om onder andere Projectmanagers en Projectadviseurs/Projectcoördinatoren in te huren op basis van objectieve en vooraf vastgestelde criteria, zonder telkens een afzonderlijke aanbestedingsprocedure te hoeven starten. Het DAS faciliteert de inhuur van de functies voor de projectorganisatie gedurende de looptijd van het nieuwbouwprogramma en zorgt ervoor dat nieuwe aanbieders op elk moment kunnen toetreden, mits zij voldoen aan de gestelde toelatingseisen. Toelating tot het DAS geeft leveranciers geen recht op opdrachten; opdrachten worden uitsluitend gegund via specifieke nadere offerteaanvraag binnen het DAS. Zie Beschrijvend document
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie beschrijvend document
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) heeft als doel om de Stichting Koninklijke Defensiemusea (SKD) in staat te stellen om tijdig, efficiënt en rechtmatig tijdelijke capaciteit te verwerven voor de realisatie van de (ver)nieuwbouwprojecten binnen de organisatie. Met het DAS creëert SKD een flexibel en transparant instrument om onder andere Projectmanagers en Projectadviseurs/Projectcoördinatoren in te huren op basis van objectieve en vooraf vastgestelde criteria, zonder telkens een afzonderlijke aanbestedingsprocedure te hoeven starten. Het DAS faciliteert de inhuur van de functies voor de projectorganisatie gedurende de looptijd van het nieuwbouwprogramma en zorgt ervoor dat nieuwe aanbieders op elk moment kunnen toetreden, mits zij voldoen aan de gestelde toelatingseisen. Toelating tot het DAS geeft leveranciers geen recht op opdrachten; opdrachten worden uitsluitend gegund via specifieke nadere offerteaanvraag binnen het DAS. Zie Beschrijvend document Categorie 1 – Functies t.b.v. de projectorganisatie (ver)nieuwbouwopgave Deze categorie omvat onder andere de volgende functies: • Projectmanager • Projectadviseur • Projectcoördinator • Projectsecretaris • Directievoering • Kwaliteitsmanagement adviseur
Interne Kennung: 1
864139-2025 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – DAS - Tijdelijke inhuur projectorganisatie (ver)nieuwbouwprojecten
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie beschrijvend document
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1