See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Prisma Panningen - Desktops
Beschreibung: Het betreft hier een uitvraag voor de levering van Desktops, ten behoeve van Prisma Panningen. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Desktops.
Vorherige Bekanntmachung: 166030-2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging: 166030-2025
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000