864167-2025 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Konkurs architektoniczno – urbanistyczny na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania nieruchomości przy ul. Sobieskiego 100 w dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.
Wettbewerbsbekanntmachung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs architektoniczno – urbanistyczny na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania nieruchomości przy ul. Sobieskiego 100 w dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.
BeschreibungPrzedmiotem Konkursu jest opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania nieruchomości przy ul. Sobieskiego 100 w dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. Przedmiot i zakres Konkursu został opisany szczegółowo w załączniku Z.A do Regulaminu Konkursu. Zakres Konkursu obejmuje trzy powiązane części: 1) opracowanie koncepcji przebudowy istniejącego budynku, ujętego w Gminnej Ewidencji Zabytków; 2) opracowanie koncepcji nowego budynku (lub budynków); 3) koncepcję zagospodarowania terenu. Obszar objęty Konkursem obejmuje działkę o numerze ewidencyjnym 25 obręb 1-03-10 w dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.
Interne KennungDPP.28.12.2025(TUU.K)
VerfahrensartSonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten
5. Los
LosLOT-0001
TitelKonkursu architektoniczno – urbanistycznego na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania nieruchomości przy ul. Sobieskiego 100 w dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.