2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování servisních služeb pro systémy Agilent Technologies - rámcová dohoda
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění a poskytování servisních služeb a řídící software pro analytické přístroje (systémy) Agilent Technologies. Součástí zakázky jsou zejména kontroly, preventivní údržba a opravy závad včetně zajištění potřebného materiálu (náhradní díly, spotřební materiál) podle aktuálních požadavků objednatele. Zhotovitel na základě požadavku Objednatele zajistí školení uživatelů zaměřené na hardware i software všech přístrojů, a to v českém a anglickém jazyce. Předmětem služby není běžná uživatelská údržba. Předmět plnění bude realizován na základě rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem bez obnovení soutěže průběžně po celou dobu trvání rámcové dohody, tj. do 48 měsíců, nebo do vyčerpání finančního rámce 7.000.000 Kč bez daně z přidané hodnoty, podle toho, která ze skutečností nastane dřív. V průběhu plnění rámcové dohody pak zadavatel bude odebírat od dodavatele služby dle svých aktuálních potřeb, jež vyvstanou v průběhu plnění rámcové dohody, a to na základě objednávek.
Vorherige Bekanntmachung: 646253-2023
Interne Kennung: RCX2207
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
5. Los
Los: LOT-0002