See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hernieuwing verzekeringsportefeuille en aanverwante diensten 2026-2031
Beschreibung: Op 31/12/2025 lopen de huidige contracten voor de verzekeringsportefeuille van zowel gemeente als OCMW Maasmechelen af en dient de verzekeringsportefeuille opnieuw aanbesteed te worden met ingang van 1 januari 2026.
Interne Kennung: PPP00M-4972/5594/25/133
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Personenverzekering-Aansprakelijkheid-Zaakverzekering-Mobiliteitsverzekeringen
Beschreibung: Luik 1 - Personenverzekering 1.1 Verzekering tegen arbeidsongevallen 1.2 Verzekering tegen lichamelijke ongevallen Luik 2 - Aansprakelijkheid 2.1 Algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand 2.2 Burgerlijke aansprakelijkheid mandatarissen, raadsleden, vaste vertegenwoordigers en bestuurders gemeente/OCMW 2.3 Verplichte verzekering der objectieve aansprakelijkheid in geval van brand of ontploffing gemeente/OCMW 2.4 Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen - schoolongevallen bij diverse scholen, jeugdwerking, opvang, enz. 2.5 Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen - wandelen en fietsen en evenementen 2.6 Aansprakelijkheid privé-leven - asielzoekers Luik 3 - Zaakverzekering 3.1 Brand en aanverwante gevaren 3.2 Alle risico's - Elektronica, informatica en bureautica 3.3 Alle risico's - Diversen (tentoonstellingen, kunstvoorwerpen) 3.4 Alle risico's - Transport en verblijf van waarden Luik 4 - Mobiliteitsverzekeringen 4.1 Vloot 4.2 Verzekering Omnium Dienstverplaatsingen
Interne Kennung: 25/133_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Hospitalisatie en medische kosten
Beschreibung: Gemeente Maasmechelen en OCMW Maasmechelen willen een collectieve hospitalisatieverzekering afsluiten voor hun personeelsleden. De collectieve hospitalisatieverzekering waarborgt bij hospitalisatie of bij ernstige ziekte een aanvullende terugbetaling van de kosten die ten laste blijven van de verzekerden na aftrek van de wettelijke en eventueel bovenwettelijke tegemoetkomingen.
Interne Kennung: 25/133_2