2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van vlees (inclusief gegaard, voorgegaard en convenience producten), excl. charcuterie en gevogelte voor voorzieningen gelegen in Vlaanderen excl. West-Vlaanderen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de aankoop van vlees (inclusief gegaard, voorgegaard en convenience producten), excl. charcuterie en gevogelte
Interne Kennung: 2026-386-VVD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1