2. Verfahren
Verfahren
Titel: Exploitatie centrale keuken en leveren van maaltijden voor Huis St Jozef Berchem
Beschreibung: De opdracht omvat: • Het beheer van de centrale keuken in huis St Jozef Berchem met een aanstelling van een kok-keukenbeheerder door de inschrijver; dit in samenwerking met het eigen personeel van het woonzorgcentrum. • De bereiding en levering van maaltijden aan het woonzorgcentrum Huis St Jozef. • De bereiding en levering van maaltijden aan het ‘Restaurant Catalpa’. • De bereiding en levering van soep/broodjes/maaltijden aan medewerkers. • Verzorgen van recepties/ vergaderingen/ feestelijkheden op vraag van opdrachtgever.
Interne Kennung: 2025/12 19 HSJ MLG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/12 19 HSJ MLG - 1
Beschreibung: De opdracht omvat: • Het beheer van de centrale keuken in huis St Jozef Berchem met een aanstelling van een kok-keukenbeheerder door de inschrijver; dit in samenwerking met het eigen personeel van het woonzorgcentrum. • De bereiding en levering van maaltijden aan het woonzorgcentrum Huis St Jozef. • De bereiding en levering van maaltijden aan het ‘Restaurant Catalpa’. • De bereiding en levering van soep/broodjes/maaltijden aan medewerkers. • Verzorgen van recepties/ vergaderingen/ feestelijkheden op vraag van opdrachtgever. k
Interne Kennung: 1