See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmedewerker RCVS - Matching, Opvang Oekraïense Vluchtelingen - Cluster MO
Beschreibung: Dankzij jouw positieve en gedreven houding weten we stappen te zetten in de lopende projecten. Als een spin in een web voer jij diverse taken uit en stel je je op als een onmisbare, ondersteunende collega. Hierdoor draag je bij aan een veilige verblijfplek voor vluchtelingen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000