2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Ekologická změna vytápění areálu ZŠ Albrechtice nad Vltavou“ a „FVE na ZŠ Albrechtice nad Vltavou“
Beschreibung: Veřejná zakázka je rozdělena na 2 (dvě) samostatné části ve smyslu ustanovení § 35 a § 101 ZZVZ, a to v následujícím členění: I. část: ekologická změna vytápění II. část: FVE a trafostanice Účastník je oprávněn podat nabídku na jednu nebo na obě části veřejné zakázky. Předmětem plnění I. části veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS) včetně položkového rozpočtu a soupisu prací a současně provedení díla spočívajícího v rekonstrukci zdroje tepla objektu ZŠ a MŠ Albrechtice nad Vltavou na systém tepelných čerpadel země/voda včetně vybudování primárního geotermálního zdroje (vrtného pole), souvisejících úprav technologie a napojení na otopnou soustavu, integrace do systému řízení (MAR) a uvedení do provozu v souladu s dotačními podmínkami. Předmětem plnění II. části veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS) včetně položkového rozpočtu a soupisu prací a současně provedení díla spočívajícího v dodávce a realizaci fotovoltaické elektrárny (FVE) včetně bateriového úložiště a systému dispečerského/energetického řízení a ve výstavbě nové trafostanice a souvisejících rozvodů elektrické energie včetně přepojení a sloučení stávajících odběrných míst, vše včetně uvedení do provozu v souladu s podmínkami distributora a dotačními podmínkami.
Interne Kennung: Změna vytápění + FVE Albrechtice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351910 Geologische Untersuchungen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45000000 Bauarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45255110 Bohrlocharbeiten, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 42511110 Wärmepumpen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45251100 Bauarbeiten für Kraftwerke, 45232221 Umspann-Unterstation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Ekologická změna vytápění areálu ZŠ Albrechtice nad Vltavou“
Beschreibung: Předmětem plnění I. části veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS) včetně položkového rozpočtu a soupisu prací a současně provedení díla spočívajícího v rekonstrukci zdroje tepla objektu ZŠ a MŠ Albrechtice nad Vltavou na systém tepelných čerpadel země/voda včetně vybudování primárního geotermálního zdroje (vrtného pole), souvisejících úprav technologie a napojení na otopnou soustavu, integrace do systému řízení (MAR) a uvedení do provozu v souladu s dotačními podmínkami. Součástí plnění je zejména: • zpracování PDPS (vč. položkového rozpočtu a soupisu prací) a dokumentace skutečného provedení stavby, • realizace vrtného pole a primárního okruhu pro TČ země/voda (podklady předpokládají 28 vrtů o hloubce 140 m, včetně vystrojení, propojení, šachet/sběračů, napojení do technické místnosti, naplnění, zkoušek a uvedení do provozu), • dodávka a montáž technologie vytápění – instalace 4 ks tepelných čerpadel země/voda v kaskádě (celkový výkon min. 230,4 kW při B0/W35) včetně potřebných armatur, napojení a souvisejících úprav dle PDPS, • projekt a realizace záložního zdroje – elektrokotle o výkonu min. 37 kW a max. 80 kW (původně uvažovaný kotel na biomasu se nerealizuje), • integrace do MAR a zajištění funkčnosti regulace, včetně připravenosti na provozní spolupráci s FVE/baterií dodávanou v rámci II. části (viz rozhraní níže), • zajištění zkoušek, seřízení, zaškolení obsluhy, předání dokladů a dokumentace a zajištění potřebné administrativy pro legální provozování stavby a splnění dotačních podmínek. Rozhraní na II. část (FVE/baterie): Zhotovitel I. části zajistí, aby systém vytápění (TČ/MAR) umožňoval na základě signálu/komunikace z energetického managementu FVE/bateriového úložiště aktivaci režimu využití přebytků (např. řízené navýšení tepelného výkonu/akumulace) v nastavitelných mezích a při zachování ochran zařízení.
Interne Kennung: Změna vytápění
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45255110 Bohrlocharbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71351910 Geologische Untersuchungen, 45000000 Bauarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 42511110 Wärmepumpen
Los: LOT-0002
Titel: a „FVE na ZŠ Albrechtice nad Vltavou“
Beschreibung: Předmětem plnění II. části veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS) včetně položkového rozpočtu a soupisu prací a současně provedení díla spočívajícího v dodávce a realizaci fotovoltaické elektrárny (FVE) včetně bateriového úložiště a systému dispečerského/energetického řízení a ve výstavbě nové trafostanice a souvisejících rozvodů elektrické energie včetně přepojení a sloučení stávajících odběrných míst, vše včetně uvedení do provozu v souladu s podmínkami distributora a dotačními podmínkami. Součástí plnění je zejména: • zpracování PDPS (vč. položkového rozpočtu a soupisu prací) a dokumentace skutečného provedení, • dodávka a instalace FVE dle projektových podkladů včetně souvisejících elektroinstalačních a stavebních prací, technologie střídačů a bateriového úložiště (projektové podklady: FVE cca 252,96 kWp a bateriové úložiště cca 256 kWh) a systému dispečerského/energetického řízení, • stavba nové trafostanice (předpoklad 400 kVA) a souvisejících rozvodů elektrické energie, včetně nové VN linky zajišťující napájení trafostanice, • přepojení a sloučení stávajících odběrných míst, úpravy měření, NN/VN rozvodů a související součinnost dle požadavků distributora (EG.D) a smluvních podmínek, včetně vyřízení potřebných povolení (SP), jsou-li vyžadována, • zajištění potřebné součinnosti a předání kompletní dokumentace a dokladů nezbytných pro připojení výrobny do distribuční soustavy a pro případné licenční řízení u ERÚ (je-li pro provoz vyžadováno), zejména PDPS/DSPS, revizní zprávy, protokoly o zkouškách, nastavení ochran a řízení, dokumentaci k uvedení do provozu a další podklady vyžadované distributorem a příslušnými právními předpisy pro legální provozování stavby a splnění dotačních podmínek. Rozhraní na I. část (vytápění/MAR): Zhotovitel II. části zajistí, aby systém dispečerského/energetického řízení FVE/bateriového úložiště poskytoval pro potřeby MAR (I. část) informaci o dostupnosti výkonu/přebytcích a/nebo stavu nabití baterie (SoC), resp. odpovídající řídicí signál/komunikaci pro aktivaci režimu využití přebytků.
Interne Kennung: FVE Albrechtice
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 09330000 Solarenergie, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45251100 Bauarbeiten für Kraftwerke, 45232221 Umspann-Unterstation