864579-2025 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung – Raamovereenkomst asbestattesten voor burgers
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst asbestattesten voor burgers
BeschreibungHet voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten (hierna “asbestattesten”) voor burgers in het projectgebied van het lokaal bestuur. Het projectgebied bestaat uit het volledige grondgebied van de gemeente Puurs-Sint-Amands en de gebouwen die in dit projectgebied gelegen zijn. Het raamcontract beoogt een ruime hoeveelheid aan op te maken asbestattesten. Het bestek is zodanig opgebouwd dat de opdrachthouder inschrijft met een vooraf heldere capaciteit op jaarbasis die hij ook effectief dient te behalen. De opdrachthouder moet in staat zijn om 125 deelopdrachten voor asbestattesten per jaar op te leveren. Eén asbestattest is daarbij één deelopdracht. Dit is meteen ook zijn maximumcapaciteit binnen deze opdracht per jaar. Eén jaar omvat een periode van 365 dagen vanaf eerste afname. Voor de toekenning van de deelopdrachten is er een cascadesysteem voorzien.
Interne KennungPPP05I-1571/5675/G-2025-013
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungG-2025-013_1
Haupteinstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung