See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige vooraankondiging van transparantie - Gratis met de Bus voor sociale minima – 2026
Beschreibung: De gemeente Eindhoven biedt sinds 2014 de voorziening Gratis met de Bus aan inwoners met een laag inkomen (sociale minima). Voor uitvoering in 2026 is de gemeente voornemens de opdracht rechtstreeks te gunnen aan Hermes, concessiehouder voor het openbaar vervoer in Zuidoost‑Brabant.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000