See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostarczenie 3 szt. kompletnych, sprawnych technicznie fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych sekcji skrajnych „specjalnych” obudowy zmechanizowanej typu POz o zakresie wysokości geometrycznej 1,5 ÷ 3,2 m wraz z wyposażeniem każdej sekcji w kompletne zasilanie i sterowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest Wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu oraz przeniesienie na Zamawiającego własności 3 szt. kompletnych, sprawnych technicznie fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych sekcji skrajnych „specjalnych” obudowy zmechanizowanej typu POz o zakresie wysokości geometrycznej 1,5 ÷ 3,2 m wraz z wyposażeniem każdej sekcji w kompletne zasilanie i sterowanie. Sekcje skrajne „specjalne” obudowy zmechanizowanej, przeznaczone są do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w wyrobiskach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego. Obudowa ma być gotowa do montażu, a po montażu, do uruchomienia rozpoczęcia pracy w ścianie wydobywczej oraz spełniać wszystkie wymagania i parametry techniczne określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w Umowie. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Część II SWZ Projekt umowy.
Interne Kennung: 6628/HZP/MRU/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu oraz przeniesienie na Zamawiającego własności 3 szt. kompletnych, sprawnych technicznie fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych sekcji skrajnych „specjalnych” obudowy zmechanizowanej typu POz o zakresie wysokości geometrycznej 1,5 ÷ 3,2 m wraz z wyposażeniem każdej sekcji w kompletne zasilanie i sterowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest Wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu oraz przeniesienie na Zamawiającego własności 3 szt. kompletnych, sprawnych technicznie fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych sekcji skrajnych „specjalnych” obudowy zmechanizowanej typu POz o zakresie wysokości geometrycznej 1,5 ÷ 3,2 m wraz z wyposażeniem każdej sekcji w kompletne zasilanie i sterowanie. Sekcje skrajne „specjalne” obudowy zmechanizowanej przeznaczone są do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w wyrobiskach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego. Obudowa ma być gotowa do montażu, a po montażu, do uruchomienia rozpoczęcia pracy w ścianie wydobywczej oraz spełniać wszystkie wymagania i parametry techniczne określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w Umowie. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Część II SWZ Projekt umowy.