See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht voor productie, levering en plaatsing van toeristische route-infrastructuur in Vlaams-Brabant voor Toerisme Vlaams-Brabant vzw
Beschreibung: Met deze selectieleidraad nodigt de aanbesteder geïnteresseerde kandidaat-inschrijvers uit om een aanvraag tot deelneming in te dienen voor de productie en levering van toeristische route-infrastructuur voor Toerisme Vlaams-Brabant (raamovereenkomst). Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin van art. 2, 21° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. Het betreft een raamovereenkomst voor een periode van 48 maanden zoals bedoeld in art. 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten, waarbij opdrachten zullen geplaatst worden naar gelang de behoeften.
Interne Kennung: TOE/2025/PM/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34922100 Straßenmarkierungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TOE/2025/PM/25 - 1
Beschreibung: Perceel 1: productie en levering van borden met omgeplooide rand, rechtstreekse druk op of in het bord, incl. bijhorende palen, bevestigingsmateriaal, stickers en de plaatsing van het materiaal.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: TOE/2025/PM/25 - 2
Beschreibung: Perceel 2: productie en levering van borden met omgeplooide rand, druk op folie, incl. bijhorende palen, bevestigingsmateriaal, stickers en de plaatsing van het materiaal.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: TOE/2025/PM/25 - 3
Beschreibung: Perceel 3: productie en levering van platte borden, rechtstreekse druk op of in het bord, incl. bijhorend bevestigingsmateriaal, stickers en de plaatsing van het materiaal.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: TOE/2025/PM/25 - 4
Beschreibung: Perceel 4: productie en levering van platte borden, druk op folie, incl. bijhorend bevestigingsmateriaal, stickers en de plaatsing van het materiaal.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: TOE/2025/PM/25 - 5
Beschreibung: Perceel 5: productie en levering van houten palen.
Interne Kennung: 5