864656-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering gemeente Land van Cuijk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering gemeente Land van Cuijk
BeschreibungHet betreft een brandverzekering (Uitgebreide gevaren) t.b.v. de gemeente Land van Cuijk .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandverzekering t.b.v. gemeente Land van Cuijk
BeschreibungHet betreft een brandverzekering op basis van Uitgebreide gevaren/
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden.