2. Verfahren
Verfahren
Titel: Een meerjarige overeenkomst voor diensten voor het schoonmaken van de gebouwen van politiezone CARMA
Beschreibung: De opdracht is verdeeld over 3 posten: - hoofdsite in Genk - commissariaat in Bree - wijkkantoor in Bocholt Er dient voor elk van deze 3 posten een offerte ingediend te worden, anders is de offerte absoluut nietig. Duur van de overeenkomst: De opdracht vangt aan op de datum vermeld in de notificatie van de opdracht en wordt afgesloten voor de duur van 24 maanden. De opdracht kan het voorwerp uitmaken van een verlenging van tweemaal één jaar tot maximaal 48 maanden, in toepassing van artikel 57 van de wet van 17 juni 2016.
Interne Kennung: PPP0UD-211/5037/PZCARMA/2025/017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PZCARMA/2025/017_1
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90911300 Fensterreinigung