See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst tegen prijslijst voor de aankoop, verhuren, leveren, plaatsen en onderhouden van gekoelde drank-, snack- of combi-automaten en waterfonteinen met een vaste wateraansluiting met aankopen van verbruiksproducten voor de leden van Opdrachtencentrale vzw.
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst tegen prijslijst voor de aankoop, verhuren, leveren, plaatsen en onderhouden van gekoelde drank-, snack- of combi-automaten en waterfonteinen met een vaste wateraansluiting met aankopen van verbruiksproducten voor de leden van Opdrachtencentrale vzw
Interne Kennung: OC/2025/070/BG-1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42933300 Warenverkaufsautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten, 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aankoop, onderhoud en verhuur van verdeelautomaten voor koude dranken (met uitsluiting van de waterfonteinen), snacks of gecombineerd voor het Vlaams Gewest.
Beschreibung: Aankoop, onderhoud en verhuur van verdeelautomaten voor koude dranken (met uitsluiting van de waterfonteinen), snacks of gecombineerd voor het Vlaams Gewest.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Aankoop, onderhoud en verhuur van verdeelautomaten voor koude dranken (met uitsluiting van de waterfonteinen), snacks of gecombineerd voor het Waals Gewest.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Aankoop, onderhoud en verhuur van verdeelautomaten voor koude dranken (met uitsluiting van de waterfonteinen), snacks of gecombineerd voor het Brussels Gewest.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Aankoop, onderhoud en verhuur van waterfonteinen aangesloten op het drinkwaternetwerk voor het Vlaams Gewest.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Aankoop, onderhoud en verhuur van waterfonteinen aangesloten op het drinkwaternetwerk voor het Waals Gewest.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Aankoop, onderhoud en verhuur van waterfonteinen aangesloten op het drinkwaternetwerk voor het Brussels Gewest.
Interne Kennung: 6