See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usługi w zakresie wywozu stałych odpadów komunalnych na potrzeby Izby Administracji Skarbowej i podległych jednostek administracji skarbowej wraz z udostępnieniem pojemników odpady
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi w zakresie wywozu stałych odpadów komunalnych na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Łodzi i podległych jednostek administracji skarbowej wraz z udostępnieniem pojemników na odpady. Zamówienie zostało podzielone na 18 części. Szczegółowe informacje o warunkach częstotliwości odbioru odpadów, ilości i wielkości pojemników na gromadzenie odpadów zawiera Załącznik nr 3 do SWZ w podziale na części 1- 18.
Vorherige Bekanntmachung: 570009-2024
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024r. poz. 1320), zwaną dalej „ustawą Pzp” wraz z aktami wykonawczymi oraz dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylającej dyrektywę 2004/18/WE.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla jednostek zlokalizowanych na terenie Miasta Łodzi
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla jednostek zlokalizowanych na terenie Miasta Łodzi
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w ramach realizacji umowy, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji: 1) Opcja będzie polegać będzie na zwiększeniu zamówienia podstawowego do 20%, po cenie jednostkowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz ofertowy; 2) Warunkiem skorzystania z opcji będzie możliwość sfinansowania tej części zamówienia oraz złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z opcji, w określonym przez niego zakresie, w terminie obowiązywania niniejszej umowy; 3) Skorzystanie z opcji nie stanowi zmiany umowy; 4) Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z opcji w toku realizacji umowy, przy czym nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny;
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Głownie
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Głownie
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Kutnie
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Kutnie
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Cześć 4 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Łowiczu
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Łowiczu
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Cześć 5 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Opocznie
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Opocznie
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Cześć 6 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim oraz Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego w Łodzi z siedzibą pomocniczą w Piotrkowie Trybunalskim
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim oraz Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego w Łodzi z siedzibą pomocniczą w Piotrkowie Trybunalskim
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Cześć 7 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Poddębicach
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Poddębicach
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: Cześć 8 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Radomsku
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Radomsku
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 8
Los: LOT-0009
Titel: Cześć 9 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Rawie Mazowieckiej
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Rawie Mazowieckiej
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 9
Los: LOT-0010
Titel: Cześć 10 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Skierniewicach
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Skierniewicach
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 10
Los: LOT-0011
Titel: Cześć 11 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Tomaszowie Mazowieckim
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Tomaszowie Mazowieckim
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 11
Los: LOT-0012
Titel: Cześć 12 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Wieluniu
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Wieluniu
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 12
Los: LOT-0013
Titel: Cześć 13 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Wieruszowie
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Wieruszowie
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 13
Los: LOT-0014
Titel: Cześć 14 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Zduńskiej Woli
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Zduńskiej Woli
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 14
Los: LOT-0015
Titel: Cześć 15 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Zgierzu
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Zgierzu
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 15
Los: LOT-0016
Titel: Cześć 16 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Sieradzu oraz Łódzkiego Urzędu Skarbowego w Łodzi zlokalizowanej w Sieradzu
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Sieradzu oraz Łódzkiego Urzędu Skarbowego w Łodzi zlokalizowanej w Sieradzu
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 16
Los: LOT-0017
Titel: Cześć 17 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Pabianicach
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Pabianicach
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 17
Los: LOT-0018
Titel: Cześć 18 – wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Łasku
Beschreibung: Wywóz stałych odpadów komunalnych i udostępnienie pojemników na odpady dla Urzędu Skarbowego w Łasku
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.35.2024 cz. 18