2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst leveren en onderhoud rebreathers
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst nodigt u hierbij uit om deel te nemen aan de aanbesteding voor het leveren en onderhouden van een duiksysteem die zowel in een gesloten als semi gesloten configuratie kan opereren, ook rebreathers genoemd. - De opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren en het door de Aanbestedende dienst instand kunnen houden van de duiksystemen voor een door het Ministerie van Defensie vastgestelde ELOT van 12 jaar. - De opdracht betreft het gedurende de looptijd van de raamovereenkomst kunnen leveren van gebruikers- en onderhoudsopleidingen benodigd om het duiksysteem te kunnen gebruiken en zodat de Aanbestedende dienst zelfstandig OLM, ILM en DLM onderhoud kan uitvoeren gedurende deze periode. - De opdracht betreft het gedurende de looptijd van de raamovereenkomst kunnen leveren van reserveonderdelen, gereedschappen en (indien van toepassing) softwareupdates om zelfstandig OLM, ILM en DLM onderhoud te kunnen uitvoeren. - De opdracht betreft tevens de mogelijkheid om gedurende de looptijd van de raamovereenkomst incidenteel ILM en DLM onderhoud uit te kunnen besteden bij de leverancier.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37412241 Atemschutzgeräte für Taucher
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 207 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen optie tot verlenging. Systeem staat geen waarde "0" toe.