See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pop-up toilet
Beschreibung: Als gemeente Rotterdam hebben wij de afgelopen 15 jaar 13 uriliften afgenomen bij Pop-up Toilet Company B.V. De Uriliften zijn toiletten die ’s avonds uit de grond omhoogkomen en overdag naar beneden gaan (m.u.v. markt locaties). Pop-Up Toilet Company B.V. is de enige leverancier van deze units. Pop-up toilet Events B.V. heeft een patent op de cilinder van de Uriliften, waardoor het niet mogelijk is om onderhoud/vervanging bij andere partijen te beleggen. Pop-Up Toilet Company B.V. en Pop-up toilet Events B.V. zijn gelieerde ondernemingen. De gemeente Rotterdam wenst met Pop-Up Toilet Company B.V. een overeenkomst te sluiten voor het onderhoud en revisie van de Uriliften. De grond voor de 1 op 1 verstrekking is op basis van artikel 2.32 sub b Aw (mededinging ontbreekt wegens technische redenen).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
5. Los
Los: LOT-0000