2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZDĚLÁVACÍ PLATFORMA PRO VZDĚLÁVÁNÍ ZAHRANIČNÍCH ZDRAVOTNICKÝCH PRACOVNÍKŮ
Beschreibung: Zadavatel realizuje projekt „Jazyková a odborná příprava zdravotnických pracovníků ze zahraničí“ reg.č. CZ.03.02.02/00/22_045/0001375, jehož cílem je umožnit zahraničním pracovníkům studentům, aby se připravili na aprobační zkoušky pro lékaře, zubní lékaře a farmaceuty. Veřejná zakázka je v souladu s ustanovením § 35 ZZVZ rozdělena na tři části, a to: Část A - Vzdělávací platforma (open-source LMS) Část B - Vytvoření e-learningových odborných kurzů Část C - Vytvoření e-learningových kurzů českého jazyka Plnění předmětu této Veřejné zakázky bude vybraným dodavatelem (resp. vybranými dodavateli) realizováno v souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami, kdy podrobný rozsah plnění Veřejné zakázky je uveden v Přílohách č. 3–5 ZD vymezujících podrobnou specifikaci jednotlivých částí Veřejné zakázky, jakož i Přílohách č. 6–8 ZD – Závazných návrzích smluv na plnění Části A, Části B a Části C této Veřejné zakázky a jejich přílohách.
Interne Kennung: VZDĚLÁVACÍ PLATFORMA PRO VZDĚLÁVÁNÍ ZAHRANIČNÍCH ZDRAVOTNICKÝCH PRACOVNÍKŮ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80420000 E-Learning
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich, 80430000 Erwachsenenbildung auf Hochschulebene
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A - Vzdělávací platforma (open-source LMS)
Beschreibung: Cílem je vytvoření moderního a modulárního systému, který umožní dlouhodobé zajištění agendy vzdělávání zadavatele, jehož prostředí bude intuitivní a uživatelsky přívětivé, umožní efektivní vzdělávání a snadnou administraci kurzů a také umožní zadavateli další rozšiřování na základě aktuálních požadavků. Předmětem plnění Části A je dodávka a implementace vzdělávací platformy dle požadavků specifikovaných v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Předmětem plnění Části A Veřejné zakázky je rovněž poskytování odborné podpory systému po předání díla bez výhrad do konce roku 2025. Podrobný rozsah plnění Části A Veřejné zakázky je uveden v Příloze č. 3 ZD vymezujících podrobnou specifikaci Části A Veřejné zakázky, jakož i Příloze č. 6 ZD – Závazném návrhu smlouvy na plnění Části A Veřejné zakázky a jejich přílohách. Zadavatel stanoví, že dodavatel Části A Veřejné zakázky je povinen v rámci přípravy spolupracovat s dodavatelem Části B a C Veřejné zakázky. Podrobný popis spolupráce je uveden v Příloze č. 3 této ZD.
Interne Kennung: A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci.
Los: LOT-0004
Titel: Část B - Vytvoření e-learningových odborných kurzů
Beschreibung: Předmětem plnění Části B Veřejné zakázky je příprava (vytvoření) e-learningových kurzů, které budou sloužit pro přípravu na aprobační zkoušky pro zahraniční zdravotnické pracovníky a budou se týkat tří oborů – LÉKAŘI, FARMACEUTI, STOMATOLOGOVÉ. Zadavatel stanoví, že e-learningové kurzy budou dodavatelem vytvořeny na základě odborných podkladů dodaných Zadavatelem a budou připraveny k implementaci do prostředí nově vytvořené vzdělávací platformy specifikované v předmětu plnění Části A Veřejné zakázky. Odborné e-learningové kurzy budou dodavatelem navrženy tak, aby bylo maximálně využito potenciálu moderních technologií ve vzdělávání a zároveň, aby byla zajištěna flexibilita a snadná aktualizovatelnost jednotlivých e-learningových kurzů. Podrobný rozsah plnění Části B Veřejné zakázky je uveden v Příloze č. 4 ZD vymezujících podrobnou specifikaci Části B Veřejné zakázky, jakož i Příloze č. 7 ZD – Závazném návrhu smlouvy na plnění Části B Veřejné zakázky a jejich přílohách. Zadavatel stanoví, že dodavatel Části B Veřejné zakázky je povinen v rámci přípravy spolupracovat s dodavatelem Části A Veřejné zakázky. Podrobný popis spolupráce je uveden v Příloze č. 4 ZD.
Interne Kennung: B
Los: LOT-0005
Titel: Část C - Vytvoření e-learningových kurzů českého jazyka
Beschreibung: Předmětem plnění Části C Veřejné zakázky je příprava (vytvoření) komplexního odborného e-learningového vzdělávacího programu na výuku českého jazyka pro zahraniční zdravotnické pracovníky a jejich implementace do prostřední nově vytvořené vzdělávací platformy specifikované v předmětu plnění Části A Veřejné zakázky. Obsahem vzdělávacího programu budou kurzy odborné zdravotnické terminologie a komunikace s pacienty v českém jazyce. Podklady pro zdravotnickou terminologii budou dodány Zadavatelem. Zadavatel požaduje, aby bylo možné snadno aktualizovat, upravovat a rozšiřovat obsah e-learningových kurzů přímo prostřednictvím vzdělávací platformy specifikované v předmětu plnění Části A, a to bez další potřeby zásahu externího vývojáře. Podrobný rozsah plnění Části C Veřejné zakázky je uveden v Příloze č. 5 ZD vymezujících podrobnou specifikaci Části C Veřejné zakázky, jakož i Příloze č. 8 ZD – Závazném návrhu smlouvy na plnění Části C Veřejné zakázky a jejich přílohách. Zadavatel stanoví, že dodavatel Části C Veřejné zakázky je povinen v rámci přípravy spolupracovat s dodavatelem Části A Veřejné zakázky. Podrobný popis spolupráce je uveden v Příloze č. 5 ZD.
Interne Kennung: C