864925-2025 - Ergebnis
Polen – Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten – Świadczenie usług zarządzania projektem pn.: „Cyfryzacja zasobów geodezyjnych”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług zarządzania projektem pn.: „Cyfryzacja zasobów geodezyjnych”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest świadczenie usług zarządzania projektem pn.: „Cyfryzacja zasobów geodezyjnych” (dalej: „Projekt”). 2. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 11 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: „SWZ”).
Vorherige Bekanntmachung678316-2025
Interne KennungZWPŁ.272.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79421000 Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług zarządzania projektem pn.: „Cyfryzacja zasobów geodezyjnych"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest świadczenie usług zarządzania projektem pn.: „Cyfryzacja zasobów geodezyjnych” (dalej: „Projekt”). 2. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 11 do SWZ.