2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektów Biblioteki Narodowej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Biblioteki Narodowej w Warszawie przy al. Niepodległości 213 oraz przy pl. Krasińskich 3/5, Pałac Krasińskich (Pałac Rzeczypospolitej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami. Zamawiający wymaga, aby realizacja przedmiotu zamówienia odbywała się na warunkach określonych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa polskiego, zgodnie z zasadami określonymi w koncesji Wykonawcy i zasadach określonych w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 580355-2025
Interne Kennung: XIV.263.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001