2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taxaties en contra-expertise
Beschreibung: Gasunie streeft er met deze opdracht naar dat taxaties worden uitgevoerd voor (gas)stations, inclusief de bijbehorende gebouwen, installaties en het leidingwerk binnen de hekken, die resulteren in objectieve en betrouwbare taxatiewaarden die geschikt te zijn voor het afsluiten en beheren van brand- en aanverwante verzekeringen. Daarnaast beoogt Gasunie het beschikbaar hebben van contra-expertisediensten, zodat in geval van schade een deskundige en onafhankelijke beoordeling plaatsvindt. De geraamde waarde voor de gehele looptijd van de raamovereenkomst bedraagt naar schatting €1.200.000. Deze geraamde waarde betreft het totale bedrag, exclusief omzetbelasting en exclusief indexatie, met inbegrip van opties en verlengingen zoals in deze leidraad aangegeven. Deze cijfers zijn gebaseerd op beschikbare historische gegevens en relevante toekomstverwachtingen. U kunt hieraan geen rechten ontlenen. De maximumwaarde van de raamovereenkomst over de volledige looptijd van de raamovereenkomst bedraagt €2.000.000 exclusief btw en exclusief indexatie.
Interne Kennung: WS2792270153
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79990000 Verschiedene Dienstleistungen für Unternehmen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gasunie streeft er met deze opdracht naar dat taxaties worden uitgevoerd voor (gas)stations, inclusief de bijbehorende gebouwen, installaties en het leidingwerk binnen de hekken, die resulteren in objectieve en betrouwbare taxatiewaarden die geschikt te zijn voor het afsluiten en beheren van brand- en aanverwante verzekeringen. Daarnaast beoogt Gasunie het beschikbaar hebben van contra-expertisediensten, zodat in geval van schade een deskundige en onafhankelijke beoordeling plaatsvindt.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 1 jaar. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 01-04-2026. De looptijd van de raamovereenkomst kan worden verlengd met 7 maal 1 jaar.