865095-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Z uwagi na szacunkowe określenie ilości przedmiotu zamówienia, może ulec ona zmniejszeniu, w zależności od potrzeb diagnostycznych pacjentów Zamawiającego, maksymalnie o 10%, zgodnie z zapisami § 1 wzoru umowy. 4. Wykonawca na wszystkie zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki, objęte programem lekowym musi posiadać dokumenty prawnie wymagane, na podstawie których zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki, objęte programem lekowym mogą być wprowadzone do obrotu, na rynek i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia w Polsce. 5. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia – Apteka szpitalna. Wykonawca wnosi zamówione produkty farmaceutyczne/leki, objęte programem lekowym do wskazanych miejsc w siedzibie Zamawiającego.
Interne KennungDZ.282.28.2025.PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Titel1 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
BeschreibungL.p. Przedmiot zamówienia PROGRAM LEKOWY Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Entecavir tabl 0,5mg x 30 tabl opk 1800
Interne KennungPAKIET 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty farmaceutyczne/leki celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze.
LosLOT-0002
Titel2 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
BeschreibungL.p. Przedmiot zamówienia PROGRAM LEKOWY Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Sofosbuwir 400mg+welpataswir 100mg x 28 tabl opk 130
Interne KennungPAKIET 2
LosLOT-0003
Titel3 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
BeschreibungL.p. Przedmiot zamówienia PROGRAM LEKOWY Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Glekaprewir100mg+pibrentaswir 40mg x 84 tabl opk 90
Interne KennungPAKIET 3
LosLOT-0004
Titel4 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
BeschreibungL.p. Przedmiot zamówienia PROGRAM LEKOWY Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 Dizoproksyl tenofowiru 245mg x 30 tabl opakowanie 50
Interne KennungPAKIET 4
LosLOT-0005
Titel5 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW, OBJĘTYCH PROGRAMEM LEKOWYM
BeschreibungL.p. Przedmiot zamówienia PROGRAM LEKOWY Jednostka miary Zamawiana ilość na okres 12 m-cy 1 sofosbuwir/welpataswir/woksylaprewir(400mg/100mg/100mg) x 28 tabl powlekanych opk 9
Interne KennungPAKIET 5