2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku na potrzeby Bursy Gdańskiej im. Ireny Sendlerowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2025 roku na potrzeby Bursy Gdańskiej im. Ireny Sendlerowej.Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1a- 1g do SWZ -Formularz ofertowy. W załączniku 1a-1g zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta.
Interne Kennung: 2/BURSA/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa mrożonek
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1a do SWZ -Formularz ofertowy. W załączniku 1a zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem do Palcówki bez potwierdzenia odbioru przez osobę upoważnioną ze strony Zamawiającego.
Interne Kennung: 2/BURSA/2025- zad 1
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1b do SWZ -Formularz ofertowy. W załączniku 1b zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem do Palcówki bez potwierdzenia odbioru przez osobę upoważnioną ze strony Zamawiającego.
Interne Kennung: 2/BURSA/2025- zad 2
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa ryb
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1c do SWZ -Formularz ofertowy. W załączniku 1c zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem do Palcówki bez potwierdzenia odbioru przez osobę upoważnioną ze strony Zamawiającego.
Interne Kennung: 2/BURSA/2025- zad 3
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa owoców, warzyw, jaj
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1d do SWZ -Formularz ofertowy. W załączniku 1d zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem do Palcówki bez potwierdzenia odbioru przez osobę upoważnioną ze strony Zamawiającego.
Interne Kennung: 2/BURSA/2025- zad 4
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1e do SWZ -Formularz ofertowy. W załączniku 1e zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem do Palcówki bez potwierdzenia odbioru przez osobę upoważnioną ze strony Zamawiającego.
Interne Kennung: 2/BURSA/2025- zad 5
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywna dostawa, mięsa, wędlin, drobiu
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1f do SWZ -Formularz ofertowy. W załączniku 1f zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem do Palcówki bez potwierdzenia odbioru przez osobę upoważnioną ze strony Zamawiającego.
Interne Kennung: 2/BURSA/2025- zad 6
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15110000 Fleisch, 15112000 Geflügel
Los: LOT-0007
Titel: Sukcesywna dostawa nabiału i tłuszczy
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1g do SWZ -Formularz ofertowy. W załączniku 1g zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, nie dopuszcza się pozostawienia towaru przed wejściem do Palcówki bez potwierdzenia odbioru przez osobę upoważnioną ze strony Zamawiającego.
Interne Kennung: 2/BURSA/2025- zad 7
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15412000 Fette, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette