See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa olei i tłuszczy roślinnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa olei i tłuszczy roślinnych 2. Zakres zamówienia - postępowanie podzielono na dwa zadania: Zadanie 1 a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno Zadanie 2 a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec b) Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz W ilościach wskazanych w formularzu ofertowym – załącznik do SWZ 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, a w szczególności w: a) opisie przedmiotu zamówienia b) projekcie umowy
Vorherige Bekanntmachung: 665887-2025
Interne Kennung: 421/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15412200 Pflanzenfette
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Oleszno
Beschreibung: dostawa olei i tłuszczy roślinnych
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 200 % zamówienia podstawowego, przy czym prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy, cena jednostkowa prawa opcji będzie na takich samych warunkach jak zamówienia podstawowego określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę, o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Złocieniec, Wałcz