2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Niemce
Beschreibung: Świadczenie usług o charakterze użyteczności publicznej w zakresie publicznego transportu zbiorowego, polegających na realizowaniu przewozów pasażerskich na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Gminy Niemce. Zamówienie stanowi całości i nie może być dzielone na poszczególne numery linii przez Wykonawców. 1. Elizówka - Rudka Kozłowiecka – Osówka - długość linii 24 km 2. Elizówka - Rudka Kozłowiecka - Elizówka - długość linii 26,8 km 3. Elizówka - Pólko -Nasutów - długość linii 15,8 km 4. Elizówka - Niemce - Elizówka - długość linii 20,2 km 5. Jakubowice Konińskie - Kawka - Jakubowice Konińskie - długość linii 17,6 km 6. Elizówka - Dziuchów - Elizówka - długość linii 30,6 km Zamawiający zawrze umowę o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego – przewozów o charakterze użyteczności publicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung