865229-2025 - Wettbewerb
Polen – Kalorimeter – Dostawa kalorymetru stożkowego z systemem analizy toksyczności produktów spalania biokompozytów oraz produktów z biomasy roślin włóknistych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kalorymetru stożkowego z systemem analizy toksyczności produktów spalania biokompozytów oraz produktów z biomasy roślin włóknistych
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego i wolnego od wad prawnych i fizycznych kalorymetru stożkowego z systemem analizy toksyczności produktów spalania biokompozytów oraz produktów z biomasy roślin włóknistych (dalej całość zwana jako „Sprzęt”). Dalsze informacje co do opisu Sprzętu i zakresu dostawy podane są w dalszej części ogłoszenia (Opis (BT-24-Lot), przy czym w pełni i wyczerpująco informacje we wskazanym zakresie podaje SWZ. 2. Ilekroć w niniejszym ogłoszeniu używane jest określenie spośród wskazanych poniżej należy przez to rozumieć: 1) ustawa PZP - polska ustawa z dnia 11.09.2019 r. - Prawo zamówień publicznych, 2) SWZ lub Dokumenty zamówienia - sporządzony dla niniejszego postępowania (i trybu przetargu nieograniczonego) dokument zamówienia, o którym mowa w art. 133 i 134 ustawy PZP z załącznikami, w tym załącznikiem nr 2 (Opis techniczno-zakresowy dostawy) oraz Wzorem Umowy; 3) Wzór Umowy – projektowane postanowienia umowy o zamówienie, których treść podaje załącznik nr 9 SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38418000 Kalorimeter
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa kalorymetru stożkowego z systemem analizy toksyczności produktów spalania biokompozytów oraz produktów z biomasy roślin włóknistych (dalej całość zwana jako „Sprzęt”).
Beschreibung1. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju właściwości Sprzętu - podaje załącznik nr 2 SWZ. 2. W zakres dostawy stanowiącej przedmiot niniejszego zamówienia wchodzi minimum: 1) Sprzedaż i dostarczenie Zamawiającemu zaoferowanego Sprzętu w miejsce (zwane dalej „Miejscem Dostarczenia Sprzętu”), które znajdować się będzie na terenie Poznania. Konkretny adres Miejsca Dostarczenia Sprzętu podaje § 3 ust. 1 Wzoru Umowy (załącznik nr 7 SWZ); 2) Przygotowanie do eksploatacji przez Zamawiającego dostarczonego mu Sprzętu, polegające minimum na przeprowadzeniu w Miejscu Dostarczenia Sprzętu jego montażu oraz wykonaniu innego rodzaju stosownych czynności instalacyjnych poszczególnych urządzeń, części składowych i innych fizycznych elementów, a także (po ukończeniu wskazanych wyżej czynności montażu i instalacji) wykonanie pierwszego próbnego uruchomienia w celu demonstracji poprawności jego działania (pracy), jak również przeprowadzenie dla personelu Zamawiającego podstawowego szkolenia (mającego na celu przygotowanie tych osób do poprawnej obsługi i praktycznej eksploatacji) dla zaoferowanego i dostarczonego Zamawiającemu w wykonaniu niniejszego zamówienia Sprzętu). Konkretny rodzaj i zakres czynności wchodzących w zakres świadczeń, o których mowa powyżej w niniejszym punkcie i sposób ich wykonania podaje § 4 Wzoru Umowy; 3) Udzielenie Zamawiającemu gwarancji na Sprzęt, przy czym wymagane jest udzielenie gwarancji na okres nie krótszy niż 12 miesięcy od daty wydania Sprzętu Zamawiającemu (z uwzględnieniem dodatkowych postanowień w tym zakresie podanych w § 6 ust. 3 Wzoru Umowy); 4) Zapewnienie Zamawiającemu stosownych licencji uprawniających Zamawiającego do legalnego korzystania z zaoferowanych programów (oprogramowania), o których mowa w załączniku nr 2 SWZ, także ewentualnych innych programów komputerowych, które – jako części składowe lub przynależności – są niezbędne do korzystania ze Sprzętu po stronie Zamawiającego lub zostaną zaoferowane; 5) Wydanie Zamawiającemu: a) Dokumentów, o których mowa w § 5 ust. 1 Wzoru Umowy; b) Innych dokumentów, jeżeli zaoferowany Sprzęt, jego producent lub Wykonawca, czy przepisy prawa wymagają posiadania takich dokumentów do korzystania ze Sprzętu po stronie Zamawiającego (jako użytkownika). 2. W zakres niniejszego zamówienia (dostawy) wchodzą również świadczenia dodatkowe wymagające wykonania po stronie Wykonawcy w ramach realizacji Umowy o zamówienie, na etapie po wydaniu Zamawiającemu Sprzętu, takie jak usuwanie wad i wykonywanie dla Zamawiającego innych czynności w związku z udzieloną gwarancją na zaoferowany i dostarczony Sprzęt. 3. Szczegółowo świadczenia składające się na wskazany w ust. 4 i 5 powyżej zakres dostawy stanowiącej przedmiot niniejszego zamówienia, jak też inne warunki ich realizacji, w tym warunki dla licencji, o których mowa w ust. 4 pkt 4) powyżej - podaje Wzór Umowy.
Interne Kennung57/ZP/2025