2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu inżynieryjnego, specjalistycznego – maszyn budowlanych wolnobieżnych z przeznaczeniem na uzupełnienie baz magazynowych do realizacji zadań w sytuacjach kryzysowych, zgodnych z założeniami Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu inżynieryjnego, specjalistycznego – maszyn budowlanych wolnobieżnych z przeznaczeniem na uzupełnienie baz magazynowych do realizacji zadań w sytuacjach kryzysowych, zgodnych z założeniami Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Zamówienie zostało podzielone na trzy zadania: Zadanie 1 – Zakup i dostawa ładowarki kołowej, Zadanie 2 – Zakup i dostawa koparko-ładowarki, Zadanie 3 – Zakup i dostawa minikoparki wraz z przyczepą. Skróty używane przez Zamawiającego: SWZ- Specyfikacja Warunków Zamówienia, Prawa - Prawo zamówień publicznych, OPZ- Opis przedmiotu zamówienia. Zgodnie z art. 257 pkt 1 Prawa Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 755455-2025
Interne Kennung: ZP.271.6.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający korzystając z art. 138 ust. 4 Prawa skrócił o 5 dni minimalny termin składania ofert, o którym mowa w art. 138 ust. 1 Prawa
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Zakup i dostawa koparko-ładowarki
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi zakup i dostawę 1 szt. koparko-ładowarki o masie roboczej co najmniej 8,5 Mg, w szczególności: fabrycznie nowa kołowa koparko-ładowarka o masie roboczej co najmniej 8,5 Mg, napędzana silnikiem spalinowym o znamionowej mocy użytecznej nie mniejszej niż 69 kW, z napędem na cztery jednakowe koła kierowane, wyposażona m.in. w klimatyzowaną kabinę operatora, układ ładowarkowy z łyżką wielofunkcyjną, przesuwny układ koparkowy z wysuwanym teleskopowo ramieniem oraz osprzętem. Szczegóły dotyczące charakterystyki technicznej koparko-ładowarki oraz wymagania szczegółowe związane z przedmiotem zamówienia zawarto w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 1 Stück