2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i realizacja programu profesjonalizacji działalności akceleratorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja programu profesjonalizacji działalności akceleratorów. 2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie poprzez przeprowadzenie: 1) 5 warsztatów dla przedstawicieli akceleratorów opartych na studiach przypadków, które wzmocnią kompetencje przedstawicieli w kluczowych obszarach współpracy ze startupami (zadanie 1a w OPZ). 2) 2 spotkań sieciujących dla przedstawicieli akceleratorów (zadanie 1b w OPZ).
Interne Kennung: p/110/DRS/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: na podstawie art. 132 w związku z art. 359 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001